Moba to jsou systémy budoucnosti v oblasti řízení pracovních strojů

Aktualita MOBA

moba řídící technika pracovních strojů

07/2019
- Nový vážící systém

Firma MOBA přišla s novým systémem pro vážení při nakládání. Velmi rychlé zjištění a protokolování nakládaného materiálu nejen pro fakturaci, ale hlavně pro nepřetěžování nákladních aut.

NOVATRON VISION LINK

ŠPIČKOVÝ OVLÁDACÍ SYSTÉM PRO RYPADLA.

VISION LINK – SYSTÉM PRO ZLEPŠENÍ ÚČINNOSTI ZEMNÍCH PRACÍ A JEJÍ DOKUMENTACE

linka moba řízení strojů obrázek moba novatron vision zlepšení účinnosti zemních prací a její dokumentace
Systém Novatron Vision

Naváděcí systém pro bagry navádí bagristu k docílení správné výšky zobrazením polohy lžíce a výškového údaje na obrazovce. Systém Vision LINK poskytuje nejenom univerzální 2D prvky, ale také satelitní údaje o poloze založené na 3D prvcích, jako jsou data o modelu terénu. Hlavní prvky systému Vision LINK zahrnují měření hloubky záběru, sklonu a vzdálenosti. Navíc může být systém vybaven laserovým přijímačem, externím LED displejem, čidlem sklonu lžíce, čidlem natočení a polohovacím systémem GNSS. Pokud budete mít k dispozici RTK GNSS polohu a mapy na pozadí, bude pro vás geodetické vytyčování záležitostí minulosti. Informace o výšce stanoviště je trvale přítomna přesně k měřícímu bodu lžíce, takže není nutno ustavovat lasery. Můžete vytvořit vlastní 3D modely přímo se lžicí, nebo použít vestavěný profilovací nástroj pro označení například příkopu nebo vyrovnání silnice.

Zvyšte produktivitu práce

Pokud práci ukončíte správně hned napoprvé, ušetříte čas, materiál a palivo. Zvýšená produktivita má za následek zlepšení ziskovosti zakázky, které vám v důsledku umožní nastavit přísnější ceny kontraktů a tím zlepšit svoji konkurenceschopnost. Navíc k finančnímu prospěchu přináší Vision LINK pohodlí a komfort pro vaši práci a zajišťuje bezpečnější pracovní prostředí na staveništi tím, že není třeba pracovat v těsné blízkosti strojů v provozu.

"Zaznamenejte prostorová data o všech prvcích staveniště jako jsou instalovaná potrubí a konstrukční vrstvy přímo z vašeho vlastního stroje."

Uložte data staveniště.

Pokud máte svůj systém Vision LINK vybaven i GPS/GNSS technikou, pak můžete kompilovat zaznamenaná data z terénu. Můžete dokumentovat dokončenou zemní práci přímo z exkavátoru až na centimetrovou přesnost. Další práce navíc zahrnující dodatečné měření v terénu již nebude třeba. Dokumentace bude dokončena, jakmile lžíci bagru navedete do požadovaného místa a uložíte jeho souřadnice.

obrázek moba novatron vision zlepšení účinnosti zemních prací a její dokumentace obrázek moba novatron vision zlepšení účinnosti zemních prací a její dokumentace
Odolnost.

Zemní práce se vždy vykonávají v náročných podmínkách, v nichž vaše stroje musí pracovat celý den a za každého počasí. Vysoce odolné systémy řízení strojů Novatron jsou navrženy do těch nejnáročnějších podmínek. Zcela vodotěsné sensory s CAN busem jsou vhodné i pro plovoucí rypadla.

Možnost vylepšení.

Sensory systému Visin LINK jsou zcela kompatibilní se systémem Novatron Vision 3D, což umožňuje použití většího displeje, všestranné podpory pro všechny typy konstrukčních dat a možnost použít systém na množství různých strojů. Tato cesta vylepšení činí ze systému Vision LINK bezpečný způsob, jak vyhovět vašim veškerým budoucím potřebám.

Náhled funkcí systému Moba Novatron.
obrázek moba novatron vision zlepšení účinnosti zemních prací a její dokumentace obrázek moba novatron vision zlepšení účinnosti zemních prací a její dokumentace
"Se službou Remote Support je vám pomoc Novatronu vždy na dosah"

Pokud chcete vzdálenou mít rychlou pomoc vždy k dispozici, můžete spojit váš systém Vision LINK do centra podpory firmy Novatron. Remote Support umožňuje Novatronu vyřešit většinu problémů okamžitě. Není nutno čekat na to, až k vám dorazí někdo na staveniště! Remote Support vám šetří čas a peníze tím, že minimalizuje čas odstávek. Bezdrátového spojení je rovněž možno využít k aktualizaci softwaru a přenosu dat návrhu.

Jak funguje služba Remote Support?
Služba zákazníkům a partnerství

Novatron je firma specializující se na produkty a služby v oboru řízení strojů a poskytující řídicí systémy pro dodavatele všech druhů zemních prací. S dvaceti lety zkušeností v tomto oboru a se zaslouženou dobrou pověstí o spolehlivosti se neustále snažíme vylepšovat naše výrobky a služby, abychom stále byli schopni splnit vaše požadavky. Novatron, váš partner v práci je vám vždy nablízku, se službou Remote Control jsme s vámi za pár sekund, kdykoli budete potřebovat naši pomoc přímo na staveništi.

"Nehledejte co umí MOBA. Řekněte co potřebujete a ostatní nechte na MOBĚ……."

Chcete-li kvalitu a preciznost, chtějte MOBU.

 
Logo Moba systémy řízení

© 2012 MOBA.cz - Všechna práva vyhrazena

wd EasyWay