Moba to jsou systémy budoucnosti v oblasti řízení pracovních strojů

Aktualita MOBA

moba řídící technika pracovních strojů

07/2019
- Nový vážící systém

Firma MOBA přišla s novým systémem pro vážení při nakládání. Velmi rychlé zjištění a protokolování nakládaného materiálu nejen pro fakturaci, ale hlavně pro nepřetěžování nákladních aut.

Obecné informace o MOBě

Německá společnost MOBA Mobile Automation AG sídlící v Limburku /nedaleko Frankfurtu nad Mohanem/ je předním světovým výrobcem a dodavatelem řídících systémů pro různá využití.

Její výrobky jsou používány v mnoha odvětvích – stavebnictví, zemědělství, těžbě surovin, službách ale také tam, kde by jste řídící systémy nejspíš vůbec nečekali, například při svozu odpadků.

Ve svém výzkumném středisku MOBA zdokonaluje stávající systémy a neustále pracuje i na vývoji nových.

Zároveň je MOBA také významným dodavatelem komponentů pro řídící systémy dalších předních světových výrobců, čímž následně získává výhodu vzájemné kompatibility se svými systémy . Dá se tedy s trochou nadsázky říci:" nemusíte mít MOBU, aby jste měli MOBU".

linka moba řízení strojů
Činnost MOBy

Zabýváme se řídícími systémy stavebních strojů - při zemních pracech, pokládky asfaltových směsí a u vrtných soustav. Dále řídíme zěmědělské stroje nebo pomáháme při svozu odpadů.

Pole působnosti

Společnost MOBA působí po celém světě a díky naší společnosti nyní i na území České a Slovenské republiky.

Náš produkt

Vysoce sofistikovaný a přitom pro obsluhu velice jednoduché a intuitivní systémy, kompatibilní se systémy dalších výrobců, které odvedou naprosto přesnou práci.

Naši zákazníci

Naším zákazníkem může být každý. I Vy. Chcete systém zaručující kvalitu, přesnost, šetřící pracovní síly i čas a zároveň uživatelsky jednoduchý? Pokud ano, staňte se naším zákazníkem a posuďte kvalitu sami….

 

"Nehledejte co umí MOBA. Řekněte co potřebujete a ostatní nechte na MOBĚ……."

Chcete-li kvalitu a preciznost, chtějte MOBU.

 
Logo Moba systémy řízení

© 2012 MOBA.cz - Všechna práva vyhrazena

wd EasyWay