Moba to jsou systémy budoucnosti v oblasti řízení pracovních strojů

Aktualita MOBA

moba řídící technika pracovních strojů

07/2019
- Nový vážící systém

Firma MOBA přišla s novým systémem pro vážení při nakládání. Velmi rychlé zjištění a protokolování nakládaného materiálu nejen pro fakturaci, ale hlavně pro nepřetěžování nákladních aut.

COMPACTION ASSISTANT

SYSTÉM MOBA PRO VÁLCOVACÍ STROJE

VÁLCOVANÉ PÁSY MONITOROVANÉ POMOCNÍKEM ZHUTŇOVÁNÍ MATERIÁLU

linka moba řízení strojů obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje
POMOCNÍK ZHUTŇOVÁNÍ MOBA – VŽDY NA SPRÁVNÉ CESTĚ

Nesprávně zhutněné válcované povrchy jsou hlavní příčinou špatné kvality a předčasných závad na povrchu afaltovaných silnic. Systém MOBA Material Compaction Assistant (MCA) – pomocník zhutnění materiálu umožňuje stavebním firmám dokončit práce snadněji. MCA podporuje řidiče válcovacího stroje tím, že zaznamená počet průjezdů válce během celého projektu, a porovná projektované pruhy se skutečně projetými. V případech, kdy se stroj zastaví, uloží systém přesnou polohu stroje. Tím je pak možné ve válcování pokračovat přesně od bodu zastávky. Výsledkem je stejnoměrně zhutněná válcovaná plocha, která umožní optimální pokrytí válcované plochy.

obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje
MCA – Řídicí systém pro silniční válcovačky:
obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje

» Pomocník zhutnění

obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje

» Kontrolér MPC-118

obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje

» GNSS anténa

obrázek moba compaction assistant systém pro válcovací stroje
Pomocník zhutnění – všechno důležité na první pohled

Grafický displej poskytuje veškeré důležité informace na první pohled. Válcované pruhy a výkresy válcovaných vzorků jsou poskytovány polohovacím systémem stroje v aktuální pracovní oblasti založeným na GNSS satelitech. Navíc ještě MCA ukazuje kvalitu přijímaného GNSS signálu, množství vzorků, jakož i stav systému (inicializace, přestávka a práce). Panel se dá snadno ovládat, a protože je odolné konstrukce, je ideální pro použití v drsných podmínkách stavenišť.

Kontrolér, který je vybaven nejmodernější technologií, přijímá a porovnává aktuální vzorky válcování s předem nastavenými cílovými hodnotami. Kontrolér má rovněž funkci autodiagnostiky a paměť chyb. Systém je zapečetěn, takže je chráněn před vlhkostí a vibracemi. GNSS anténa přijímá satelity systému GLONASS i GPS, což umožňuje přesné stanovení polohy.

"Nehledejte co umí MOBA. Řekněte co potřebujete a ostatní nechte na MOBĚ……."

Chcete-li kvalitu a preciznost, chtějte MOBU.

 
Logo Moba systémy řízení

© 2012 MOBA.cz - Všechna práva vyhrazena

wd EasyWay